Dom

Dom - Piotr Ibrahim Kalwas | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Ibrahim Kalwas
WYMIAR
11,23 MB
NAZWA PLIKU
Dom.pdf
ISBN
1058265474100

OPIS

Piotr Ibrahim Kalwas wydał do tej pory cztery książki: "Salam", "Czas", "Drzwi" i "Rasa mystica". W każdej ambicje uważnego obserwatora łączył ze skłonnościami rasowego filozofa, który niczego nie recenzuje z wyższością, lecz pragnie rzeczywistość zrozumieć; stawia jej pytania, rozbijając stereotypy w myśleniu o Innych. Jego proza jest nieustanną konfrontacją sposobów myślenia, stylów bycia, typów emocji, skali ludzkiego niespełnienia i odradzającej się wiary w Dobro.Powiada, że to przez islam stał się obywatelem świata. Nie jest to punkt widzenia łatwy do przyjęcia po zniknięciu z nowojorskiego pejzażu dwóch symbolicznych wież, ale wraz z lekturą kolejnych książek, a szczególnie najnowszej, "Domu", coraz trudniej go ignorować.

Wszystko zależy tak naprawdę od tego, na czym zależy nam ... Komfortowy dom z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem, wysuniętym przed główną linię budynku. Uwagę zwraca efektowne wykończenie, a wnętrze oferuje wygodny układ funkcjonalny z 5 pokojami.

DOM ZAKOPANE KOZINIECNOWOCZESNY PENSJONAT położony na Kozińcu sprzedam! CENA DO NEGOCJACJI!!!Powierzchnia użytkowa pensjonatu ca. 770m2Powierzchnia użytkowa mie 970 m 2; więcej niż 8 pokoi; Aktualizacja: 04.02.2021 +200 pkt. Dom - przystosowane przez człowieka pod względem konstrukcyjnym i użytkowym miejsce, przeznaczone do celów mieszkalnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI