Brida (książka audio)

Brida (książka audio) - Paulo Coelho | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulo Coelho
WYMIAR
9,77 MB
NAZWA PLIKU
Brida (książka audio).pdf
ISBN
7339390473503

OPIS

Opowieść o Bridzie, młodej irlandzkiej dziewczynie, i o jej duchowych poszukiwaniach. Na swej drodze Brida spotyka mędrca, który uczy ją, jak radzić sobie z lękami i własnym cieniem oraz kobietę, która wprowadza ją w arkana magii. Żadne z nich nie ma najmniejszych wątpliwości, że dziewczyna ma dar, ale tylko od niej zależy, jak go wykorzysta. Musi odpowiedzieć sobie na dręczące ją pytania, a jednocześnie stoczyć walkę o zachowanie harmonii pomiędzy uczuciem a pragnieniem przemiany.Wzruszająca opowieść o miłości i tęsknocie za Drugą Połową.Wyjątkowy talent Paula Coelho sprawia, że przemawia do wszystkich serc. Jet wyrozumiałym i pełnym empatii nauczycielem. W tym tkwi tajemnica popularności tego niezwykłego pisarza, którego książki sprzedały się w ponad 100 milionach egzemplarzy na całym świecie.DANA GOODYEAR, "The New Yorker"Brida jest trzecią powieścią Paula Coelho, którą napisał tuż po Alchemiku.Czyta: Anna DereszowskaCzas trwania: 5 godz. 13 min.

Książka należy do bestsellerów wszech czasów. Zobacz zdjęcie: BRIDA. KSIĄŻKA AUDIO CD MP3 - Paulo Coelho KSIĄŻKA - imgED Książka „Brida" - oprawa twarda - Wydawnictwo Drzewo Babel.

tytuł książki, KATALOG KSIĄŻEK + Nowości > PROMOCJA > Artykuły papiernicze > Egzamin GIMNAZJALNY > Książki Michała Tombaka > ... Książka Brida autorstwa Coelho Paulo , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 40,99 zł . Przeczytaj recenzję Brida.

POWIĄZANE KSIĄŻKI