Udział Rosji w hekatombie Warszawy 1944

Udział Rosji w hekatombie Warszawy 1944 - Leszek Wojciech Dzikiewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Wojciech Dzikiewicz
WYMIAR
8,87 MB
NAZWA PLIKU
Udział Rosji w hekatombie Warszawy 1944.pdf
ISBN
3529223990616

OPIS

Książka napisana jest z wielką werwą, dotyczy zarówno najnowszej historii Polski jak też zagadnień z zakresu prawa międzynarodowego. Wywody Autora - co podkreśla we wstępie do książki prof. Aleksander Gieysztor - są ugruntowane, a sposób wykorzystania źródeł i opracowań cechują krytycyzm i wysokiej próby samodzielność wnioskowania i sądów. "Tak szeroko zakrojonego dzieła o Powstaniu nie mieliśmy od czasu ujawnienia w ostatnim dziesięcioleciu nowych materiałów. W tym sensie książka Lecha Dzikiewicza wykracza poza dowód jego tezy głównej /.../ zbrodni /.../ przeciw ludzkości i przynosi pogłębione zebranie faktografii wraz z towarzyszącym jej stale wyjaśnianiem."Autor dokonuje rozprawy z wciąż dominującą w historiografii stalinowską oceną klęski Powstania.Książka kończy się sformułowaniem Aktu oskarżenia o dokonane przez Sowiety ludobójstwo.

Księgarnia internetowa merlin.pl Udział Rosji w Hekatombie Warszawy 1944 już od 36,16 zł - od 36,16 zł, porównanie cen w 3 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Tak szeroko zakrojonego dzieła o Powstaniu nie mieliśmy od czasu ujawnienia w ostatnim dziesięcioleciu nowych materiałów.

Cover Type Hard cover Pages 358 ... Tak szeroko zakrojonego dzieła o Powstaniu nie mieliśmy od czasu ujawnienia w ostatnim dziesięcioleciu nowych materiałów. W tym sensie książka Lecha Dzikiewicza wykracza poza dowód jego tezy głównej o dokonanej wtedy zbrodni Stalina przeciw ludzko... Udział Rosji w hekatombie Warszawy 1944, Dzikiewicz Leszek Wojciech, 64,7 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI