Sobowtór

Sobowtór - Tess Gerritsen | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tess Gerritsen
WYMIAR
7,70 MB
NAZWA PLIKU
Sobowtór.pdf
ISBN
7321705100798

OPIS

Dwie siostry, które nie miały o sobie pojęcia. Dwie historie życia, które pobiegły tym samym torem.Tajemnica, która przyniosła… wolność.Te same oczy, te same włosy, te same usta… Policyjna ekipa, która odpowiada na wezwanie do Brookline, dzielnicy Bostonu, jest przekonana, że ma przed sobą zwłoki doktor Maury Isles. Tymczasem Maura staje przed nimi – cała i zdrowa, choć nieco zaskoczona, że policyjne wozy blokują dojazd do jej mieszkania.Groźba? Okrutny żart? Przypadek? Żadna z tych możliwości nie wchodzi w rachubę. Zamordowana kobieta nie tylko wygląda jak Maura – ma tę samą datę urodzenia, budowę ciała, ten sam kod DNA. Straszliwe odkrycie powoduje lawinę zdarzeń, które doprowadzą do wyjaśnienia serii morderstw dokonywanych przez ostatnie czterdzieści lat na ciężarnych kobietach. I powie wiele o Maurze Isles: o tym, kim jest i skąd pochodzi.

Ich wątpliwości wzbudził głównie uśmiech pierwszej ... Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN. Temat sobowtóra Melanii był popularnym tematem w zeszły weekend po tym, jak zdjęcia, o których mowa wyżej, stały się viralem, ponieważ ludzie myśleli, że na jej miejscu pojawił się sobowtór. Sobowtór profesora rawy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Ludzi podobnych do gwiazd chętnie zatrudnia się w rolach konferansjerów lub maskotek ... Sobowtór to ktoś, kto np. jest do Ciebie bardzo, bardzo podobny i może się pod Ciebie podszyć albo jak Ty nie możesz czegoś zrobić, nie masz zrobić lub nie chcesz, to on może zrobić to za Ciebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI