Polska dla turysty (wersja francuska)

Polska dla turysty (wersja francuska) - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,12 MB
NAZWA PLIKU
Polska dla turysty (wersja francuska).pdf
ISBN
4709488262363

OPIS

Polska jest krajem dość jednolitym kulturowo — niemniej jednak zauważalny jest pewien regionalizm, odrębności w obyczajach ludzi, w budownictwie, w sztuce. Postanowiliśmy więc w naszym albumie dokonać podziału na regiony: sielskie Mazowsze, pełne jezior Mazury i Podlasie, „nadmorskie” Pomorze, historyczna Wielkopolska i Kujawy, skomplikowany dziejowo Śląsk, bogata w zabytki Małopolska. Każdy z wyodrębnionych regionów charakteryzuje się też zróżnicowanymi walorami krajobrazowymi. Tak więc, drogi turysto, weź nasz poręczny album do ręki — i zwiedzaj kolorową, różnorodną i interesującą Polskę!Wersja francuska.

Pologne (wersja fr.) - Bogna Parma - opis książki: Głównym walorem naszego albumu o Polsce jest duża ilość pięknych, barwnych zdjęć, które pokazują zarówno pejzaże, jak i wszelką architekturę od wiejskiej chaty po szklane wieżowce wielkomiejskie. najpierw obejrzalam w kinie Turyste a nastepnie na TVN ten film. Turysta ciekawszy, mniej przewidywalny :) Lepszy od pierwowzoru :) Mieszkanie Dla Turystów.

Polska - wersja francuska (kwadrat) - Bogna Parma. Głównym walorem naszego albumu o Polsce jest duża ilość pięknych, barwnych zdjęć, które pokazują zarówno pejzaże, jak i wszelką architekturę od wiejskiej chaty po szklane wieżowce wielkomiejskie. Numer katalogowy: 1807969 Numer ISBN: 9788365489258 Kod kreskowy (EAN): 9788365489258 liczba stron: 64 okładka: miękka Wydawnictwo: Festina Format: 12 x 17 cm Waga: 230 g Rok wydania: 2017 Data ukazania się w księgarni: 30.06.2017 Zamów przez telefon: ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 1807969 Pierwszy przewodnik turystyczny po Polsce Przewodnik dla podróżujących w Polsce i Rzeczypospolitej Krakowskiej Józefa Wawrzyńca Krasińskiego ukazał się w 1820 w Warszawie (w języku francuskim; w języku polskim wydany został w 1821, w języku rosyjskim w 1822). KsiążkaPolska dla turysty wersja rosyjskaautorstwaRenata Grunwald-Kopeć, Bogna Parma, Grzegorz Rudziński ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Polska dla turysty wersja rosyjska - Renata Grunwald-Kopeć, Bogna Parma, Grzegorz Rudziński (Książka) - Księgarnia PWN W naszym albumie staraliśmy się pokazać Polskę interesującą, zróżnicowaną kulturowo i geograficznie, gościnną i malowniczą - od nadbałtyckich plaż na północy, poprzez pojezierza i mazowieckie równiny, aż do gór na południu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI