Pedagogika ignacjańska. Historia, teoria, praktyka

Pedagogika ignacjańska. Historia, teoria, praktyka - Anna Królikowska (red.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Królikowska (red.)
WYMIAR
9,46 MB
NAZWA PLIKU
Pedagogika ignacjańska. Historia, teoria, praktyka.pdf
ISBN
8630796448960

OPIS

Idea tej książki zrodziła się w związku z jubileuszem 20-lecia istnienia Ignatianum - Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej w Krakowie, prowadzonej przez zakon jezuitów, która rozpoczęła swoją działalność zaraz po zmianie systemowej w 1990 roku. Publikacja ta jest owocem refleksji zarówno jezuitów, jak i osób świeckich, zaangażowanych w kształcenie i wychowanie "ludzi dla innych".Jej celem jest przybliżenie czytelnikowi źródeł, założeń oraz praktycznych realizacji pedagogiki ignacjańskiej w różnorodnych instytucjach, a także podkreślenie, że może ona stanowić alternatywę dla współczesnych pedagogik, dając człowiekowi XXI wieku narzędzie osobistego pełnego rozwoju w kluczu wartości, w otwarciu na świat i płynące z niego wyzwania, ucząc krytycznego myślenia, tak przydatnego w kontekście postmodernistycznego pluralizmu.

PEDAGOGIKA IGNACJAŃSKA. HISTORIA, TEORIA, PRAKTYKA Author: Redakcja naukowa Anna Królikowska Created Date: 20110209140946Z ... Janusza Mółki Pedagogika ignacjańska: historia, teoria, praktyka Pedagogika ignacjańska wobec wyzwań współczesnego humanizmu / Igna tian Pedagogy for the Challenges of Humanism Today 3 4 Wyższa Szkoła Filozoficzno-Pedagogiczna Ignatianum, Kraków, ul. Idea tej książki zrodziła się w związku z jubileuszem 20-lecia istnienia Ignatianum - Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej w Krakowie, prowadzonej przez zakon jezuitów, która rozpoczęła swoją działalność zaraz po zmianie systemowej w 1990 roku.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Praca zbiorowa pod redakcją Anny Królikowskiej. Idea tej książki zrodziła się w związku z jubileuszem 20-lecia istnienia Ignatianum - Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej w Krakowie, prowadz... Idea tej książki zrodziła się w związku z jubileuszem 20-lecia istnienia Ignatianum - Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej w Krakowie, prowadzonej przez zakon jezuitów, która rozpoczęła swoją działalność zaraz po zmianie systemowej w 1990 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI