O sztuce

O sztuce - Ernst H. Gombrich | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ernst H. Gombrich
WYMIAR
9,23 MB
NAZWA PLIKU
O sztuce.pdf
ISBN
6188031497680

OPIS

Jedna z najsłynniejszych i najpopularniejszych książek o sztuce, wydana na świecie w łącznym nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy i przetłumaczona na ponad 30 języków. Od 50 lat nie powstało lepsze wprowadzenie do historii sztuki. Autor zaczyna swą opowieść od najstarszych rysunków naskalnych, a kończy na eksperymentalnej sztuce współczesnej. Czytelnicy na całym świecie odkryli w profesorze Gombrichu prawdziwego mistrza, który łączy wiedzę i mądrość z wyjątkowym darem bezpośredniego przekazywania swej głębokiej miłości do opisywanych dzieł sztuki.

"Miłość, jak ją rozumie Fromm, to tyle uczucie, ile sposób zaangażowania wobec bytu, świata w ogólności, wobec społeczeństwa w dialogu, jakim jest działanie ... Szkice o postmodernizmie, sztuce współczesnej i końcu wieku Jeden z pierwszych polskich krytyków sztuki, informujących o próbach ujęcia współczesności w duchu postmodernizmu i komentujących to zjawisko jako zmierzch pewnej kulturowej formacji. Najpiękniejsze filmy o sztuce. Julia Właszczuk.

Uwielbiamy jej styl pisania, niezwykle umiejętnie, z dużą erudycją prowadzi narrację o tematach trudnych - o przemijaniu, o problemach współczesnego świata, a ... O sztuce na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! I.

POWIĄZANE KSIĄŻKI