Kraina Chichów

Kraina Chichów - Jonathan Carroll | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jonathan Carroll
WYMIAR
7,40 MB
NAZWA PLIKU
Kraina Chichów.pdf
ISBN
8063038208553

OPIS

Niezwykła mieszanka humoru i horroru w najgłośniejszej powieści Carrolla.Odwołując się do słów samego Carrolla, można by stwierdzić, iż Kraina Chichów to książka, od której czytelnikowi włos się jeży na głowie, gdyż okazuje się, że potworem może być wszystko, co nas otacza: znajomi, jedzenie na stole i półki pełne książek. Jest to też powieść o cudzie i grozie tworzenia – porusza problem osiągnięcia artystycznego: czy wielki pisarz jest zarazem wielkim alchemikiem, zdolnym przemienić słowo zapisane na papierze w człowieka w niebieskim kapeluszu, który naprawdę stanie pod naszymi drzwiami? A jeżeli jest do tego zdolny, to czy jest to wspaniałe, czy potworne.

Przeczytaj recenzję Kraina chichów. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Kraina Chichów zaprasza do wspólnej zabawy i wypoczynku.

Wydarzenia rozwijają się we własnym tempie, a książka zaczyna zadziwiać właściwie dopiero pod koniec. O uzytkowniku - kraina_chichow - w bazie Filmweb. Poznaj jego najnowsze oceny filmów i seriali, dodaj do znajomych oraz przeczytaj tresci tworzone przez uzytkownika. Wznowienie najgłośniejszej powieści Jonatana Carrolla - niezwykłej mieszanki humoru i horroru.

POWIĄZANE KSIĄŻKI