Coraz dalej od siebie

Coraz dalej od siebie - Louise Dean | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise Dean
WYMIAR
11,42 MB
NAZWA PLIKU
Coraz dalej od siebie.pdf
ISBN
1341518036966

OPIS

W luksusowym hotelu na karaibskiej wyspie spotykają się Jan i Anamieke De Groot oraz Dorothy i George Davisonowie. Ci pierwsi przyjechali tu na swój ostatni urlop, ci ostatni na pierwszy, ufundowany przez wnuczkę. W rajskiej scenerii obie pary szukają nowych wrażeń i ucieczki przed trudną do zaakceptowania codziennością. Pod błękitnym niebem zbierają się ciemne chmury. Każdy na swój sposób odkrywa bowiem, że nie jest jeszcze za późno, by użyć życia - coraz dalej od siebie…

Istotnym problemem państw Azji Centralnej, po uzyskaniu niepodległości, było określenie swojej tożsamości narodowej. Rządzący zdawali sobie sprawę, że utrzymanie władzy wymaga skonsolidowania społeczeństwa wokół określonej idei polityczno ... "Recede - coraz dalej od siebie" Zrobię to, kocham ją, ale mam tego dość.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Coraz dalej od siebie (205245) - Louise Dean - Książka, recenzja, streszczenie Coraz dalej od siebie Louise Dean Wydawnictwo: Dolnośląskie Data wydania: b.d Kategoria: Literatura piękna ISBN: 978-83-7384-574-9 Liczba stron: 284. Ocena: 0 (0 głosów) 0.00 0 KUP ... Coraz dalej od siebie - opis produktu: W luksusowym hotelu na karaibskiej wyspie spotykają się Jan i Anamieke De Groot oraz Dorothy i George Davisonowie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI