Pippi na Południowym Pacyfiku (książka audio)

Pippi na Południowym Pacyfiku (książka audio) - Astrid Lindgren | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Astrid Lindgren
WYMIAR
4,86 MB
NAZWA PLIKU
Pippi na Południowym Pacyfiku (książka audio).pdf
ISBN
5819038759300

OPIS

Jesteś Poszukiwaczem Rzeczy? Chciałbyś zobaczyć wyspę, na której rządzi kapitan Pończocha i dostawać prezenty, kiedy tylko zamarzysz. Znasz Pippi, więc wiesz, że to jest możliwe. Jeśli tylko nie boisz się choroby morskiej, to już za chwilę, znajdziesz się wraz z Tommym, Anniką i Pippi na Południowym Pacyfiku.Do zabawy zaprasza Edyta Jungowska. Jej ciepły i pełen charakteru głos wydaje się być stworzony do opowieści o tej szalonej i dzielnej dziewczynce.Czyta: Edyta JungowskaCzas trwania: 3 godz.

Rozważna i romantyczna. Audiobook Jane Austen. Chciałbyś zobaczyć wyspę, na której rządzi kapitan Pończocha i dostawać prezenty, kiedy tylko zamarzysz.

Audiobook Jane Austen. Chciałbyś zobaczyć wyspę, na której rządzi kapitan Pończocha i dostawać prezenty, kiedy tylko zamarzysz. Znasz Pippi, więc wiesz, że to jest możliwe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI