RAGA. Ujrzałem niewidzialny kontynent

RAGA. Ujrzałem niewidzialny kontynent - Jean-Marie Gustave Le Clezio | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean-Marie Gustave Le Clezio
WYMIAR
10,14 MB
NAZWA PLIKU
RAGA. Ujrzałem niewidzialny kontynent.pdf
ISBN
5885997801346

OPIS

O Oceanii mówi się, że jest kontynentem niewidzialnym. Niewidzialnym, gdyż nie dostrzegli go pierwsi europejscy podróżni. Niewidzialnym, ponieważ do dziś jest jedynie miejscem tranzytu, bez znaczenia na arenie międzynarodowej, terytorium wyśnionym przez eksploratorów, którzy narażali życie, by do niego dotrzeć i nakreślić jego kontury. Przekonany, że mit przenika się z rzeczywistością, J.M.G. Le Clézio odkrywa ogrom oceanu, miriady wysp, atoli. Zbliża się do kontynentu, który jest bardziej morzem niż ziemią, dostrzega wartości wyłaniające się z głębin.

Stan: używany. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Niewidzialnym, ponieważ do dziś jest jedynie miejscem tranzytu, bez znaczenia na arenie międzynarodowej, terytorium wyśnionym przez e RAGA.

Data zakończenia 2019-02-02 - cena 18,60 zł Recenzja książki Raga: Ujrzałem niewidzialny kontynent w serwisie BiblioNETka.pl Kolejna książka zeszłorocznego laureata literackiego Nobla - Jeana Le Cezio została przełożona na polski. Tym razem do księgarń trafia "Raga.

POWIĄZANE KSIĄŻKI