Fiki - Miki dalsze dzieje, kto to czyta ten się śmieje. Tom 2

Fiki - Miki dalsze dzieje, kto to czyta ten się śmieje. Tom 2 - Kornel Makuszyński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kornel Makuszyński
WYMIAR
10,60 MB
NAZWA PLIKU
Fiki - Miki dalsze dzieje, kto to czyta ten się śmieje. Tom 2.pdf
ISBN
4718060592165

OPIS

Druga księga przygód małpki Fiki Miki opisanych przez Kornela Makuszyńskiego, a zilustrowanych przez Mariana Walentynowicza. Pozycja utrzymana w stylu "Przygód Koziołka Matołka". Małpka i murzynek przemierzają daleki szlak z Arabii do Polski, aby odwiedzić koziołka. Kontynuacja przygód z księgi pierwszej "Awantury i wybryki małej małpki Fiki - Miki". Następne przygody w księdze trzeciej "Na nic płacze na nic krzyki koniec przygód Fiki Miki".

Małpka i murzynek przemierzają daleki szlak z Arabii do Polski, aby odwiedzić koziołka. Kontynuacja przygód z księgi pierwszej "Awantury i wybryki małej małpki Fiki ... Fiki-Miki dalsze dzieje kto to czyta ten się śmieje - część 2 Cena: 7.50 Druga księga zabawnych przygód małpki Fiki Miki, opisanych przez Kornela Makuszyńskiego, a zilustrowanych przez Mariana Walentynowicza. Druga księga zabawnych przygód małpki Fiki Miki, opisanych przez Kornela Makuszyńskiego, a zilustrowanych przez Mariana Walentynowicza.

2" - Kornel Makuszyński - oprawa miękka - Wydawnictwo G&P Oficyna Wydawnicza. Książka posiada 22 stron i została wydana w 2003 r. Fiki-Miki dalsze dzieje kto to czyta ten się śmieje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI