Rodzinna historia lęki

Rodzinna historia lęki - Agata Tuszyńska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Tuszyńska
WYMIAR
3,15 MB
NAZWA PLIKU
Rodzinna historia lęki.pdf
ISBN
3193792572975

OPIS

To fascynująca biografia kilku pokoleń polskiej i żydowskiej rodziny, pełna dramatów mających swój początek w przeszłości i tajemnic nie ujawnianych nawet po śmierci.

Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni Wydawnictwo Literackie, gdzie ta sama książka w wersji papierowej kosztuje 38.17 zł. Rodzinna historia lęku - opis produktu: Szokująca w swej szczerości książka autobiograficzna, w której na tle współczesnych realiów obyczajowych, warszawskiego i międzynarodowego życia inteligencji, poznajemy niezwykłą historię rodziny, która przez lata ukrywała swoją tożsamość. Tuszyńska, Agata (1957- ), Tuszyńscy, Mniejszości narodowe, Żydzi, Pamiętniki polskie od 1944 r. 245 1 0 %a Rodzinna historia lęku / %c Agata Tuszyńska. 260 # %a Kraków : %b Wydaw.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Rodzinna historia lęku - Szokująca i wzruszająca na przemian autobiograficzna opowieść Agaty Tuszyńskiej, która po latach dotkliwej samotności i lęku postanawia odnaleźć swoją tożsamość. Punktem wyjścia wspomnień dziennikarki są jej dziewiętnaste urodziny,...

POWIĄZANE KSIĄŻKI