Ekologiczna praca. 100 sposobów, aby ochrona środowiska stała się naszym znakiem firmowym

Ekologiczna praca. 100 sposobów, aby ochrona środowiska stała się naszym znakiem firmowym - Kim McKay | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kim McKay
WYMIAR
6,81 MB
NAZWA PLIKU
Ekologiczna praca. 100 sposobów, aby ochrona środowiska stała się naszym znakiem firmowym.pdf
ISBN
9622902893967

OPIS

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, sklepie, czy fabryce, prowadzisz własny biznes czy kierujesz korporacją, możesz w prosty sposób zadbać o środowisko naturalne. Kim McKay i Jenny Bonnin z zespołu Clean Up The World, wraz z Timem Wallacem, dziennikarzem zajmującym się problematyką biznesową, przedstawiają 100 łatwych sposobów na to, jak być bardziej ekologicznym i produktywnym w miejscu pracy.Stosuj przyjazne dla środowiska oświetlenie - zmniejszysz rachunki i emisję dwutlenku węgla.Drukuj dwustronnie - zmniejszysz zużycie papieru o połowę.Zorganizuj akcję podwożenia się do pracy - zmniejszysz skażenie powodowane przez samochody.Hoduj rośliny doniczkowe - poprawisz zdrowie i samopoczucie.Te proste rady można wykorzystać w każdym miejscu pracy. Są praktyczne, łatwe do stosowania i ważne dla środowiska ? pokazują, co zrobić, żeby zdrowsze było nie tylko nasze miejsce pracy, lecz także cała planeta. Nie wystarczy być miłym ? trzeba być też ekologicznym.KIM MCKAY, konsultantka międzynarodowego marketingu społecznego, jest współzałożycielką i wiceprezesem organizacji Clean Up the World (Sprzątanie Świata) i Clean Up Australia (Sprzątanie Australii) .JENNY BONNIN jest strategiem rozwoju i komunikacji oraz jednym z dyrektorów w Clean Up the World (Sprzątanie Świata) i Clean Up Australia (Sprzątanie Australii).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowied ... ekologiczna praca. 100 sposobÓw, aby ochrona Środowiska staŁa siĘ naszym znakiem firmowym ekologiczna praca.

100 sposobów, aby ochrona środowiska stała się naszym znakiem firmowym Ekologiczna praca, 100 sposobów, aby ochrona środowiska stała się naszym znakiem firmowym - opis produktu: `Niezbędny i praktyczny poradnik dla każdej firmy`. - Ian Kiernan, Oficer Orderu Australii, prezes i założyciel ruchu `Sprzątanie Świata` Każdy może dokonać zmian na lepsze w miejscu pracy! Ekologiczna praca book.

POWIĄZANE KSIĄŻKI