Czerwona sofa

Czerwona sofa - Michele Lesbre | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michele Lesbre
WYMIAR
7,85 MB
NAZWA PLIKU
Czerwona sofa.pdf
ISBN
2647245764180

OPIS

Podróż Anny, narratorki powieści, to opowieść o mężczyznach, przeczytanych książkach, krajobrazach i rozstaniach, o wszystkim, co skryło się w zakamarkach pamięci. Wyprawa rosyjską koleją do kochanego niegdyś mężczyzny, to próba schwytania latawca, utraconych uczuć, idei i utopii, czasu zawieszonego między wczoraj, dziś i jutro.

Szczególnie w domach własnych, ale ciasnych. Różnorodność stylów i mnogość opcji, takich jak wysuwane łóżka, podnóżki czy pojemniki na pościel, sprawiają, że nasze rozkładane sofy na co dzień gwarantują wygodne miejsce do odpoczywania, a w razie potrzeby pomagają urządzić drugą sypialnię. 1 X Sofa, SENJA, welur, czerwona, karton 1/1, JH (44.5 kg) 184.00 x 26.00 x 112.00 cm (dł.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Marka Mazzini Sofas produkuje stylowe sofy, worki do siedzenia, fotele i zagłówki w gustownych kolorach oraz używając wysokiej jakości materiałów. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI