Słownik rosyjsko-polski, polsko-rosyjski z rozmówkami

Słownik rosyjsko-polski, polsko-rosyjski z rozmówkami - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,75 MB
NAZWA PLIKU
Słownik rosyjsko-polski, polsko-rosyjski z rozmówkami.pdf
ISBN
1151173084476

OPIS

Słownik rosyjsko-polski, polsko-rosyjski z rozmówkami jest jednym z serii słowników dwujęzycznych z rozmówkami.Słownik jest szczególnie polecany osobom rozpoczynającym naukę języka rosyjskiego oraz turystom podróżującym po wszystkich krajach, w których można porozumieć się po rosyjsku.- Około 25 000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo.- Podstawowa terminologia dotycząca wielu dziedzin, m.in. techniki, biznesu, kultury.- Wyrazy rosyjskie opatrzono akcentem ułatwiającym wymowę.- Rozmówki polsko-rosyjskie zawierające zwroty przydatne podczas robienia zakupów, zwiedzania, podróżowania itp.

Słownik jest szczególnie polecany osobom rozpoczynającym naukę języka rosyjskiego oraz turystom podróżującym po wszystkich krajach, w których można porozumieć się po rosyjsku. - Około 25 000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo.

Język w pigułce. 15 000 haseł i zwrotów pozwoli Ci na szybkie odnalezienie najważniejszych słów; Zapis fonetyczny pomoże w wymowie obcych słów; Dzięki małemu formatowi możesz mieć go zawsze przy sobie Książka w kategorii Encyklopedie, słowniki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI