Kancelaria

Kancelaria - Helen Phillips | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Phillips
WYMIAR
12,63 MB
NAZWA PLIKU
Kancelaria.pdf
ISBN
9642086823977

OPIS

Napisana z błyskotliwością Italo Calvino i czułością José Saramago ta krótka powieść-baśń jest piękna, pełna humoru, a zarazem smutna i przerażająca. Cudowna!Ursula K. Le GuinJosephine i Joseph uciekają z głębokiej prowincji, aby szukać szczęścia w wielkim mieście. Tam jednak życie okazuje się niewiele lepsze. Josephine zatrudnia się w iście kafkowskim biurze. Zamknięta w odosobnionej klitce w posępnym, betonowym gmachu ma tylko jedno zadanie: wprowadzać do bazy danych imiona, nazwiska i datę. Zawsze tę samą. Jutrzejszą...

Tadeusz Rząca - śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, chórki, aranżacje Jacek Urbański - gitara elektryczna Sławomir Sobczyk - gitara basowa Mariusz Wala - instrumenty klawiszowe (1993-1995) i od 2009 Kancelarii w Warszawa najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

W Kancelarii i u Dyrektora tylko sprawy związane z pogrzebem i pomnikami. Proszę czytać Aktualności !!! Kancelaria Malinowscy i Wspólnicy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI