Kamuflaż

Kamuflaż - Ewa Ostrowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Ostrowska
WYMIAR
8,42 MB
NAZWA PLIKU
Kamuflaż.pdf
ISBN
2893556272941

OPIS

Nevada – małe miasteczko w stanie Iowa. Ciche, spokojne, w którym nic się nie dzieje, aż do dnia, kiedy tuż sprzed domu Hellen i Williama Barkinsów znika w dziwnych okolicznościach bawiący się w piaskownicy ich sześcioletni synek, Patrick. Szeryf początkowo sądzi, że chłopczyk po prostu gdzieś się schował. Życzliwi mieszkańcy wraz z miejscową policją przeszukują każdy możliwy zakątek miasta. Bez rezultatu. Mijają kolejne dni, a kidnaper milczy. Po tygodniu oszalała z niepokoju Hellen dostrzega siedzącego przy piaskownicy synka. Ale to nie Patrick. To manekin dziecka w ubraniu Patricka, z przylepionym do głowy skalpem chłopca...Niewyobrażalne okrucieństwo, bezradność ofiar, panika i poczucie narastającej grozy wśród zdezorientowanych mieszkańców Nevady… Ta powieść to zaproszenie do umysłu mordercy. Kto z niego skorzysta, zmieni się na zawsze.

To niesamowite jak natura przystosowała do życia niektóre gatunki zwierząt. Mamy dla was galerię 16 zdjęć, na których zobaczycie zwierzęcych mistrzów kamuflażu - powiem szczerze, Kamuflaż to kosmetyk do makijażu często stosowany przez profesjonalistów.

Polish Interesuje go to, w jaki sposób widzimy jako zwierzęta, jak ciekawi nas naśladowanie i kamuflaż . Mistrzowie kamuflażu „KIEDY podpłynąłem na odległość niecałego metra, pławikonik momentalnie zaczął się inaczej zachowywać" — opowiada David Hall w czasopiśmie Ocean Realm . „Przerwał jedzenie, odwrócił się i zniknął wśród pobliskich krasnorostów". Siatki maskujące.

POWIĄZANE KSIĄŻKI