Freddy i ... kolega z drużyny

Freddy i ... kolega z drużyny - Abby Klein | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Abby Klein
WYMIAR
10,60 MB
NAZWA PLIKU
Freddy i ... kolega z drużyny.pdf
ISBN
3475551332296

OPIS

FREDDY THRESHER wie, że Max Sellars jest największym i najbardziej podłym łobuzem wśród wszystkich pierwszoklasistów.Najlepszy sposób na spokojne życie w szkole to zejść Maxowi z drogi. Inaczej uderzy cię, popchnie albo usiądzie na torebce z twoimi kanapkami.Freddy chyba oszalał, skoro sądzi, że pokona Maxa w walce o jedyne wolne miejsce w drużynie hokejowej?W tej sytuacji Jessie, przyjaciółka Freddy'ego musi go do tego pojedynku przygotować.

Data zakończenia 2017-04-06 - cena 11,25 zł Książka Freddy i Kolega z drużyny - Abby Klein FREDDY THRESHER wie, że Max Sellars jest największym i najbardziej podłym łobuzem wśród wszystkich pierwszoklasistów. Najlepszy sposób na spokojne życie w szkole to zejść Maxowi z drogi.

Autor Abby Klein. Numer ISBN 978-83-62502-02-8.

POWIĄZANE KSIĄŻKI