Ekologiczne dzieciaki. 100 rzeczy, które możesz zrobić, by ocalić planetę

Ekologiczne dzieciaki. 100 rzeczy, które możesz zrobić, by ocalić planetę - Kim McKay | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kim McKay
WYMIAR
9,35 MB
NAZWA PLIKU
Ekologiczne dzieciaki. 100 rzeczy, które możesz zrobić, by ocalić planetę.pdf
ISBN
9250809599182

OPIS

Pomóż ocalić naszą planetę! Czy wiesz, co jest najlepszym źródłem energii? Czy rozumiesz takie terminy jak recykling, ślad węglowy i globalne ocieplenie? Czy wiesz, jaki środek transportu jest najbardziej ekologiczny? Czy potrafisz zorganizować ekologiczne przyjęcie? Czy umiesz odróżnić surowce naturalne od syntetycznych? Czy wiesz, jak ocalić drzewa i dlaczego jedzenie świeżych warzyw i owoców jest korzystne dla środowiska? Czy potrafisz zmienić śmieci w dzieła sztuki? Czy słyszałeś o ekoturystyce? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w książce Ekologiczne dzieciaki pełnej zabawnych, łatwych i praktycznych sposobów na poprawienie kondycji naszej planety. Dzięki nim ochrona Ziemi będzie dużo łatwiejsza i ciekawsza. Kim McKay i Jenny Bonnin proponują 100 praktycznych wskazówek i zabawnych sposobów na zmniejszenie niekorzystnego wpływu na klimat. Znajdziesz tu również wiele interesujących stron internetowych, które pomogą ci uzupełnić wiedzę o ekologii. Zastanów się nad swoim wpływem na środowisko. Pomyśl o tym, jak zużywać mniej wody, energii i produkować mniej śmieci. Dbaj o środowisko, a i ono zatroszczy się o ciebie. Możesz zmienić świat!

100 rzeczy, które możesz zrobić, by ocalić planetę" autorstwa Kim McKay i Jenny Bonnin, wydane przez National Geographic, to książka o tym, jak każde dziecko, a tak naprawdę i dorosła osoba, może włączyć się w ochronę Ziemi. Plik Ekologiczne dzieciaki. 100 rzeczy które możesz zrobić by ocalić planetę.zip na koncie użytkownika sweetizu • folder ksiazki dla dzieci [rapidshare] • Data dodania: 28 cze 2016 W serii dostępny również tytuł Ekologiczne dzieciaki.100 rzeczy, które możesz zrobić, by ocalić planetę.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ... Szczegóły: Ekologiczne dzieciaki - McKay Kim, Bonnin Jenny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI