Samotny hulaka

Samotny hulaka - Tomasz Kozłowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Kozłowski
WYMIAR
12,60 MB
NAZWA PLIKU
Samotny hulaka.pdf
ISBN
8103862235844

OPIS

Autor stara się odkryć ponadczasowe prawidła rządzące atrakcyjnością rozrywki oraz odpowiedzieć na pytanie, czy rozrywka „dla wszystkich” w ogóle jest możliwa. Zaletą książki jest lekki język oraz troska o przejrzystość i jasność. Wywód ilustrują liczne odwołania do czołowych dzieł dzisiejszej popkultury: kinowych, telewizyjnych, ale także do świata internetu i reklamy oraz do współczesnych „świątyń konsumpcji” – hipermarketów.[...] interesująca, [...] brawurowo napisana opowieść o wpływie mediów na kulturę. […] Kozłowski szuka źródeł szerzenia się popkultury w innych niż dotąd eksploatowane obszarach. Odnajduje je w chytrym, acz nie do końca – przynajmniej w swych początkach – wyrachowanym zwrocie właścicieli wielkich i mniejszych koncernów medialnych i twórców popkultury ku rudymentom ewolucyjnego wyposażenia Homo sapiens.s – emocjom i instynktom. Przede wszystkim prowokuje do dyskusji, zmieniając dotychczasowe tory interpretacji i refleksji.

Rzecz o protokulturze ery Pop - Autor stara się odkryć ponadczasowe prawidła rządzące atrakcyjnością rozrywki oraz odpowiedzieć na pytanie, czy rozrywka ,dla wszystkich w ogóle jest możliwa. Zaletą książki jest lekki język oraz troska...

Autor stara się odkryć ponadczasowe prawidła rządząc Spis treści Wstęp 0 Część 1 Czasy namysłu, czasy nawyku 00 Od mowy do druku Myśleć pismem Telegraf, czyli gwałtowne przyspieszenie Obrazy zamiast słów W stronę kapital Samotny hulaka by Tomasz Kozlowski, 9788362726639, available at Book Depository with free delivery worldwide. Samotny hulaka [Kozlowski, Tomasz] on Amazon.com.au. *FREE* shipping on eligible orders.

POWIĄZANE KSIĄŻKI