Kochaj i rób

Kochaj i rób - Kinga Dunin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kinga Dunin
WYMIAR
6,29 MB
NAZWA PLIKU
Kochaj i rób.pdf
ISBN
6440857088315

OPIS

Kochaj i rób - tylko co? "Co chcesz" - odpowiada św. Augustyn. Kinga Dunin i Sławomir Sierakowski rozmawiają jednak dalej. On pyta, ona odpowiada, a w sukurs przychodzą im teksty publicystyczne autorki. Czasem rozmówcy ścierają się, przerzucają opiniami, kłócą. Czym jest etyka, a czym moralność? Na czym budować związek, jeśli miłość przemija po trzech latach? Czy faceci powinni spotykać się z młodszymi kobietami? Rozmawiają o tym, co jest dla niej wartościowe, o jej marzeniach większych (komunizm) i mniejszych (koniec dyktatury skowronków)." Kochaj i rób" to rozmowa przyjaciół i dialog filozoficzny. Próba zarysowania lewicowego projektu etycznego, ale też kobieca opowieść o życiu: w komunie i kapitalizmie, w opozycji i na uniwersytecie, w więzieniu z prostytutkami i już od dziecka, od lat 50. - w spodniach.

- w spodniach. eBook, multiformat: mobi, epub Kochaj i rób - mobi, epub pochodzi ... Kochaj i rób co chcesz to film, ktory powstał w czasach świetności muzyki disco polo.

Polaka, niezwykłego rekolekcjonisty, duszpasterza i spowiednika, znawcy ludzkiej duszy człowieka sa niezwykłe. Ich ... Kochaj i rób to rozmowa przyjaciół i dialog filozoficzny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI