21 cech skutecznego lidera

21 cech skutecznego lidera - John C. Maxwell | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John C. Maxwell
WYMIAR
5,4 MB
NAZWA PLIKU
21 cech skutecznego lidera.pdf
ISBN
1916212665403

OPIS

John C. Maxwel jest uznanym na świecie ekspertem od przywództwa, wykładowcą i autorem książek, które znalazły się na listach bestsellerów "New York Timesa", "Wall Street Journal" i "Business Week".Już ponad milion osób na całym świecie poznało sekret przywództwa zawarty w jego najnowszej książce 21 cech skutecznego lidera. Teraz kolei na Ciebie!Przyjrzyj się wielkim przywódcom w historii, a przekonasz się, że wszystkich łączyły pewne przymioty: kompetencja, inicjatywa, wizja, zaangażowanie, pasja, a z niej,nie z zajmowanej pozycji czy stanowiska, wynika odwaga potrzebna do realizacji wielkiej wizji. Lider pokazuje innym swoją pasję, wzbudzając też pasję u innych. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, lider może zrezygnować ze wszystkiego – z wyjątkiem odpowiedzialności. Zachęca swoich ludzi, by mówili mu to, co musi wiedzieć, a nie to, co chce usłyszeć. Rozwiń w sobie te cechy, a staniesz się osobą, za którą inni będą chcieli podążać.Wsuń tę książkę do teczki. Trzymaj ją w szufladzie biurka. Daj ją swojemu protegowanemu. 21 cech skutecznego lidera może pomóc ci stać się liderem, którym zawsze chciałeś być.

Jest wykładowcą i autorem książek. Każdy z jego trzech bestsellerów: Prawa przywództwa; Ponadczasowe zasady przewodzenia grupom i organizacjom; 21 cech skutecznego lidera, sprzedał się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy.Jego publikacje znalazły się na listach bestsellerów ,,New York Timesa", ,,Wall Street Journal" i ... 21 cech skutecznego lidera Jak stać się osobą za którą pójdą inni.

24 lutego 2021 admin Category: Książki o mentalności lidera; Liderzy zawsze szukają czegoś, co da im przewagę. Dlatego wielu śledzi najnowsze trendy w teoriach przywództwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI