Sztuka kochania

Sztuka kochania - Michalina Wisłocka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michalina Wisłocka
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
Sztuka kochania.pdf
ISBN
2321008392476

OPIS

Legendarny poradnik słynnej seksuolożki, który zapoczątkował rewolucję seksualną w Polsce. Nowe wydanie ze wstępem prof. Zbigniewa Izdebskiego.Po raz pierwszy wydany w 1976 roku. Ponad 7 mln sprzedanych egzemplarzy plus tysiące pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością.Sztuka kochania nie zawiera recepty na miłość, nie jest też podręcznikiem technik seksualnych. Kochanie to piękne polskie słowo, które określa ciepły, serdeczny, pełen przyjaźni i harmonii seksualnej kontakt dwojga bliskich sobie ludzi. W książce autorka wykorzystała doświadczenia płynące z rozmów z pacjentami oraz z lektury mnóstwa listów. Wykorzystała również materiały i wnioski z dyskusji prasowych, w których wojowała uparcie o kulturę uczuć i seksu.Książka ukazuje się tuż przed premierą filmowej biografii Michaliny Wisłockiej autorstwa twórców filmu "Bogowie".FILM W KINACH OD 27 STYCZNIA 2017

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! „Sztuka kochania" traktuje epokę Gierka sentymentalnie, ciepło i z nostalgią, oddając — poprzez szczegóły inscenizacji, odniesienia kulturowe — koloryt tamtych czasów, ale dystansując się od kwestii politycznych. Autorzy „Sztuki kochania" przedstawiają nam Michalinę Wisłocką, skupiając się na trzech najważniejszych ... Widzieliście już "Sztukę kochania"? Jeśli nie, koniecznie wybierzcie się do kina! Jeśli nie ciekawi was historia Michaliny Wisłockiej, to być może skusicie s... Sztuka kochania już od 19,99 zł - od 19,99 zł, porównanie cen w 36 sklepach.

Film ukazuje trzy etapy życia Michaliny Wisłockiej, które skłoniły główną bohaterkę do stworzenia i opublikowania w 1978 roku bestsellerowego poradnika Sztuka kochania.. W 2017 Sztukę kochania obejrzało 1,7 mln widzów. „Sztuka kochania" Michaliny Wisłockiej obrosła przez ostatnie czterdzieści lat legendą, jest to po prostu kultowy poradnik biorący na celownik nie tylko seks, ale kochanie w ogóle - o ile z niektórymi sformułowaniami z książki się nie zgodzę, mam wrażenie, że straciły na aktualności, powinni dorzucić co nieco poza antykoncepcją, to nadal uważam, że „Sztukę kochania ... Poradnik przez lata blokowany jest przez Komitet Centralny, jednak dzięki interwencji pacjentek Wisłockiej oraz jej wytrwałości w dążeniu do celu, w końcu zostaje wydany w 1976 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI