Do zamku. Przez tysiąc zmierzchów

Do zamku. Przez tysiąc zmierzchów - Monika Szurzec | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Szurzec
WYMIAR
5,91 MB
NAZWA PLIKU
Do zamku. Przez tysiąc zmierzchów.pdf
ISBN
2046008300282

OPIS

Skończyłam profilaktykę społeczną i resocjalizację na Uniwersytecie Warszawskim. W 2003 r. wydałam swoją pierwszą książkę, zbiór opowiadań pod tytułem Pokusa głębi. Były tam opowiadania „wzięte z życia”, przerastającego nieraz swym dramatyzmem wszelką literaturę, a także utwory, w których próbowałam znaleźć niedomknięte drzwi między światem realnym a nierzeczywistym. W Kutnie organizowany jest Ogólnopolski.Konkurs Literacki im. Szaloma Asza. Otrzymałam na nim pierwszą nagrodę (1999 r.) i dwukrotnie zostałam wyróżniona.Od prawie dwudziestu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca. Jestem z nimi niemal o każdej porze dnia czy nocy. Mam możliwość poznać ich „od podszewki” nie tylko wtedy, gdy szpanują czy wygłupiają się, ale też gdy są naprawdę sobą.

- Badania archeologiczne będą prowadzone w sposób transparentny. Thorus - w pierwszej części strzeże bramy do zamku, ginie zabity przez Beziego po teleportacji wraz z pozostałymi ludźmi w starym obozie oprócz Stone'a, w NK stoi przy bramie do kopalni, w trzeciej przy bramie do Trelis. W każdej może zginąć, oczywiście. Kiedy minie pandemia, Zamek Królewski nie wyjdzie z przestrzeni wirtualnej.

Data wydania: 2011-10-20 ... Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry. Najlepsze tytuły w najniższych cenach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI