Pragnienie. Cykl Harry Hole. Tom 11 (książka audio)

Pragnienie. Cykl Harry Hole. Tom 11 (książka audio) - Jo Nesbo | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Nesbo
WYMIAR
5,52 MB
NAZWA PLIKU
Pragnienie. Cykl Harry Hole. Tom 11 (książka audio).pdf
ISBN
9232775601712

OPIS

"Pragnienie" to już jedenasty kryminał z Harrym Hole - bezkompromisowym śledczym z Oslo.Kobieta, która umówiła się na randkę przez internet, zostaje znaleziona martwa. Ślady pozostawione na jej ciele wskazują, że morderca jest wyjątkowo bezwzględny. Presja mediów i społeczeństwa, by znaleźć mordercę, jest na tyle duża, że policja zwraca się do Harry'ego Hole. Niepokorny detektyw podejmuje śledztwo dopiero, gdy zaczyna podejrzewać, że morderstwo ma związek z jego nierozwiązaną sprawą z przeszłości.Czas nagrania: 19 godz. 58 min.Czyta: Mariusz Bonaszewski

Ślady na jej ciele wskazują, że sprawca jest wyjątkowo bezwzględny. Presja mediów, by znaleźć winnego, sprawia, że policja zwraca się do Harry'ego Hole. Pragnienie.

Trzeci klucz (17 godzin 48 minut czyta Tadeusz Falana) 5. Harry Hole wrócił do punktu wyjścia: znowu pije, Rakel wyrzuciła go z domu, ponownie mieszka przy Sofies gate. Pewnego dnia budzi się z obezwładniającym kacem, a na dłoniach i ubraniu ze zdumieniem spostrzega ślady krwi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI