Lampiony. Cykl Cztery żywioły. Tom 3

Lampiony. Cykl Cztery żywioły. Tom 3 - Katarzyna Bonda | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Bonda
WYMIAR
7,56 MB
NAZWA PLIKU
Lampiony. Cykl Cztery żywioły. Tom 3.pdf
ISBN
2754020982144

OPIS

Trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości.Hipnotyzująca Łódź, tajemnicze miasto, które nikomu, kto choć raz się w nim znalazł, nie da już o sobie zapomnieć. I Sasza Załuska, która będzie musiała stawić czoła szalonemu podpalaczowi."Lampiony" – kolejna po "Pochłaniaczu" i "Okularniku" część bestsellerowej serii "Cztery żywioły" Saszy Załuskiej.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Katarzyna Bonda to ceniona polska pisarka, autorka wielu znanych powieści kryminalnych. Źródłem jej popularności jest między innymi seria czterech książek, opowiadająca o losach młodej profilerki uwikłanej w wiele niewyjaśnionych spraw.

Wysyłamy w 24h - to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Napisz recenzję o produkcie: Lampiony. Cykl Cztery żywioły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI