Coś się dzieje w porcie! 24 godziny

Coś się dzieje w porcie! 24 godziny - Britta Teckentrup | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Britta Teckentrup
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Coś się dzieje w porcie! 24 godziny.pdf
ISBN
6617718311330

OPIS

Twoje dziecko „przeczyta” tę książkę niezliczoną ilość razy – i za każdym razem znajdzie w niej coś nowego, ciekawego.To jedna z pierwszych książeczek w życiu dziecka – do wspólnego czytania (króciutkie teksty, co o której godzinie dzieje się w porcie) i samodzielnego lub wspólnego oglądania wciąż na nowo. Bo najpierw trzeba rozpoznać bohaterów: pracujące w porcie pingwiny i tygrysa na służbie czy niedźwiedzia marynarza. Opowiedzieć sobie przygody pasażerów – rodziny zajączków, wydr, a może przesympatycznej żabki w podróży. Chłopcy pewnie zaczną lekturę od nazwania jednostek pływających... A może od określenia, co kto robi... Bo przecież mnóstwo dzieje się w porcie przez całe 24 godziny…Sposobów na czytanie tej książki może być bardzo wiele, a każdy z nich poszerza słownictwo dziecka, wyrabia spostrzegawczość, pozwala poznawać świat, zaciekawia, uczy, rozwija wyobraźnię; a także bawi, bo bohaterowie tej książki są naprawdę niezwykli.Duży format i grube tekturowe zaokrąglone karty książki świetnie będą służyć małym rączkom czytelnika i jego wielokrotnej lekturze.Przy tej książce nie sposób się nudzić! Ani przy pierwszym przeglądaniu, ani przy trzydziestej lekturze! Zostanie z Twoim dzieckiem na długo!Dorota Koman

Coś dzieje się w porcie" cieszy oko niebanalną grafiką i ogromem szczegółów. Nawet mój tato, stary (wybacz tatusiu:) stoczniowiec, z ciekawości zasiadł do lektury z wnukami.

Twoje dziecko przeczyta tę książkę niezliczoną ilość razy i za każdym razem znajdzie w niej coś nowego, ciekawego. To jedna z pierwszych książeczek w życiu dziecka do wspólnego czytania (króciutkie teksty, co o której godzinie dzieje się w porcie) i samodzielnego ... "Coś się dzieje w porcie! 24 godziny" to książka cała kartonowa, dość duża, ale niezbyt gruba.

POWIĄZANE KSIĄŻKI