Seimaden t.5

Seimaden t.5 - You Higuri | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
You Higuri
WYMIAR
12,40 MB
NAZWA PLIKU
Seimaden t.5.pdf
ISBN
7830897050319

OPIS

Akcja tego komiksu z gatunku fantasy toczy się głównie w świecie ludzi i demonów, których przywódcę, Lauresa widzimy na okładce pierwszego tomu razem z jego ukochaną, Hildą. Miłość i władza, intryga i polityka - oto główne zagadnienia zawarte w fabule komiksu. Piąta część komiksu mangi.

Miłość i władza, intryga i polityka - oto główne zagadnienia zawarte w fabule komiksu. Piąta część komiksu mangi. Przed osłabionym i rannym Lauresem staje jego największy wróg: Zardi! Kto pomoże Księciu Demonów? Czy nasi bohaterowie zdołają wyzwolić się z zamku Berka, który nieubłaganie dryfuje do innego wymiaru? Oprócz tego w tym tomie bonusowa historia o przes. Komiksy - Seimaden - porównanie cen w sklepach internetowych.

*FREE* shipping on qualifying offers. Seimaden t.5 (polish) Tanie Komiksy - Seimaden, do 55 zł - porównanie cen w sklepach internetowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI