Nauka o szkole. Studium monograficzne. Zarys koncepcji

Nauka o szkole. Studium monograficzne. Zarys koncepcji PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,98 MB
NAZWA PLIKU
Nauka o szkole. Studium monograficzne. Zarys koncepcji.pdf
ISBN
6460821191860

OPIS

Książka całościowo przedstawia koncepcję nauki o szkole (scholiologii) na tle historii szkoły i szkolnictwa, współczesnych teorii szkoły i roli w tworzeniu nauki o szkole takich podstawowych dyscyplin naukowych, jak filozofia, psychologia, socjologia, pedagogika, teoria zarządzania, ekonomika i architektura szkoły i innych. Jest to praca nowatorska, kreująca nową interdyscyplinarną dziedzinę wiedzy naukowej. Powstała na podstawie studium rozległej literatury naukowej poświęconej szkole i nauczycielom.Scholiologia powinna stać się przedmiotem studiów wyższych, stacjonarnych i podyplomowych, a także doktoranckich. Jak stwierdził w recenzji prof. zw. Kazimierz Denek: „Nie można obejść się bez tej książki w kształceniu, dokształcaniu i doskonaleniu nauczycieli”.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza IMPULS. Księgarnia internetowa merlin.pl Prezentowana książka obejmuje zarys koncepcji scholiologii, czyli nauki o szkole.

POWIĄZANE KSIĄŻKI