Blondynka na tropie tajemnic

Blondynka na tropie tajemnic - Beata Pawlikowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Pawlikowska
WYMIAR
5,40 MB
NAZWA PLIKU
Blondynka na tropie tajemnic.pdf
ISBN
9259444795864

OPIS

Siódmego dnia na Zanzibarze wsiadłam na łódź i popłynęłam przez ocean. Ciepły wiatr głaskał mnie po włosach, szumiały palmy kokosowe, świeciło tropikalne słońce, a ja pomyślałam, że w takich chwilach czas staje i przestaje mieć znaczenie. Liczy się tylko to, co jest tu i teraz. To jedna z tajemnic szczęścia. W czasie podróży ciągle odkrywam coś nowego. Afrykański rytm życia w kraterze Ngorongoro, bigos z fasoli i księżycowa pustynia w Brazylii, zwariowane podwieczorki, Wydma Zachodzącego Słońca, zapach jaguara, zabójcze gąsienice, pieczone mrówki, wanilia, pieprz i goździki.. Niezwykłe miejsca i przygody, w poszukiwaniu prawdy o świecie i o sobie.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Kup teraz na Allegro.pl za 17,49 zł - Blondynka na tropie tajemnic Pawlikowska z miasta Tarnów. Stan: nowy.

Kiedy kwiat lotosu rozkwita na powierzchni zawsze jest czysty i pachnący - niezależnie od tego jak brudna, mętna i błotnista jest woda w sadzawce. I taki ... 📚 Poznaj "Blondynka na tropie tajemnic" autorstwa Beata Pawlikowska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI