O sercu z piekła wyrwanym czyli historia Królewny Śnieżki wierszem pisana

O sercu z piekła wyrwanym czyli historia Królewny Śnieżki wierszem pisana - Joanna Kudlowicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Kudlowicz
WYMIAR
5,7 MB
NAZWA PLIKU
O sercu z piekła wyrwanym czyli historia Królewny Śnieżki wierszem pisana.pdf
ISBN
7400361958057

OPIS

Autorka opowiada wierszem znaną od pokoleń bajkę o Królewnie Śnieżce. Choć nie zmienia fabuły, kładzie akcent na pozytywne cechy bohaterów. I choć jest tu obowiązkowo i zła macocha ze swym lustereczkiem, i ciemny las i zatrute jabłko, opowieść jest bardzo pogodna. Dominują w niej takie wartości jak: dobro, przyjaźń, pomoc, radość i miłość... A co tytułowe piekło ma z tym wspólnego? Dowie się tylko ten, kto tę bajkę przeczyta.

braci Mario, królewny Śnieżki i innych animowanych stworków. Zależnie od gatunku hexenu efekty były silniejsze lub słabsze, ale w tamtej chwili wiedziałam już, że można lubić halucynacje! ...

Choć nie zmienia fabuły, kładzie akcent na pozytywne cechy bohaterów. I choć jest tu obowiązkowo i zła macocha ze swym lustereczkiem, i ciemny las i zatrute... Pierwszy raz z 4-CMC, czyli potężne odklejenie od rzeczywistości; POCZĄTEK.

POWIĄZANE KSIĄŻKI