MS Office 2003 PL w biznesie. Tom I i II

MS Office 2003 PL w biznesie. Tom I i II - Aleksandra Tomaszewska-Adamarek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Tomaszewska-Adamarek
WYMIAR
9,43 MB
NAZWA PLIKU
MS Office 2003 PL w biznesie. Tom I i II.pdf
ISBN
6617629150905

OPIS

Poznaj możliwości zastosowania pakietu MS OfficePakiet Microsoft Office to jedno z podstawowych narzędzi informatycznych wykorzystywanych we współczesnych firmach. Znany i rozwijany od lat zestaw aplikacji biurowych zyskał ogromne grono użytkowników. Chyba trudno dziś wyobrazić sobie działanie biura bez możliwości przygotowania pisma w Wordzie, zestawienia wydatków w Excelu czy też prezentacji produktów w programie Power Point. Jednak MS Office oferuje znacznie więcej, niż tylko możliwość tworzenia zwykłych dokumentów tekstowych i prezentacji oraz przeprowadzania prostych obliczeń.Dzięki książce "MS Office 2003 PL w biznesie. Tom I" poznasz jedną z aplikacji wchodzących w skład pakietu -- arkusz kalkulacyjny Excel. Dowiesz się, jak za pomocą Excela przygotować faktury VAT, oferty, dowody sprzedaży i inne dokumenty przydatne w przedsiębiorstwie. Nauczysz się korzystać z funkcji i formuł oraz przeprowadzać obliczenia matematyczne. Przeczytasz o narzędziach, za pomocą których można wykonywać analizy statystyczne, tworzyć wykresy i zabezpieczać elementy arkusza przed przypadkowymi zmianami.Oferty cenowe i dowody sprzedażyRachunki i faktury VATObliczanie odsetekTworzenie kalendarzyAnaliza danych za pomocą modułu SolverRejestrowanie i uruchamianie makropoleceńTabele przestawne i wykresy przestawnePrognozowanieOchrona danychCzytając książkę "MS Office 2003 PL w biznesie. Tom II" nauczysz się wykorzystywać aplikacje wchodzące w skład tego pakietu do wykonywania różnych zadań związanych z Twoją pracą. Dowiesz się, jak profesjonalnie przygotować oferty, umowy i korespondencję seryjną, tworzyć prezentacje multimedialne i gromadzić dane w bazie Access a także, jak stworzyć profesjonalną wizytówkę, która pomoże Ci zaistnieć w świecie biznesu. Poznasz sposoby zarządzania pocztą elektroniczną, kontaktami i zadaniami za pomocą MS Outlook oraz dowiesz się, jak wykorzystać zaawansowane możliwości pakietu MS Office do zautomatyzowania najczęściej powtarzanych czynności.Projektowanie dokumentów przeznaczonych do drukuKorespondencja seryjnaSystem dokumentacji kadrowejTworzenie prezentacjiWstawianie elementów graficznych i dźwiękowych do slajdówObsługa poczty elektronicznejZarządzanie zadaniami i planowanie spotkań za pomocą MS OutlookWyszukiwanie i edycja danych w bazieUsprawnij swoją pracę wykorzystując do tego nowoczesne narzędzia informatyczne.

Znany i rozwijany od lat zestaw Title: MS_Office_2003_PL_w_biznesie_Tom_I_i_II_of23bi, Author: Jakub Jóźwiak, Name: MS_Office_2003_PL_w_biznesie_Tom_I_i_II_of23bi, Length: 114 pages, Page: 51, Published: 2012-12-22 Issuu ... Rodzaj zbiór zadań, testów Klasa 6 Okładka miękka Rok wydania 2014 Tytuł Informatyka Europejczyka 6 Zeszyt ćwiczeń Edycja Windows XP Linux Ubuntu MS Office 2003 OpenOffice Title: MS_Office_2003_PL_w_biznesie_Tom_I_i_II_of23bi, Author: Jakub Jóźwiak, Name: MS_Office_2003_PL_w_biznesie_Tom_I_i_II_of23bi, Length: 114 pages, Page: 69, Published: 2012-12-22 Issuu ... Title: MS_Office_2003_PL_w_biznesie_Tom_I_i_II_of23bi, Author: Jakub Jóźwiak, Name: MS_Office_2003_PL_w_biznesie_Tom_I_i_II_of23bi, Length: 114 pages, Page: 91, Published: 2012-12-22 Issuu ... MS Office XP/2003 PL w biurze i sekretariacie Tom I i II porównanie cen w 1 sklepie, cena już od 172,50 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz MS Office XP/2003 PL w biurze i sekretariacie Tom I i II w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! 📚 Poznaj "MS Office 2003 PL w biznesie.

Tom II" nauczysz siê wykorzystywaæ aplikacje wchodz¹ce w sk³ad tego pakietu do wykonywania ró¿nych zadañ zwi¹zanych z Twoj¹ prac¹. Dowiesz siê, jak profesjonalnie przygotowaæ oferty, umowy i korespondencjê seryjn¹, tworzyæ MS Office 2003 PL w biznesie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI