MacPodręcznik

MacPodręcznik - Piotr Wróblewski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Wróblewski
WYMIAR
6,34 MB
NAZWA PLIKU
MacPodręcznik.pdf
ISBN
9885108044582

OPIS

Poznaj fascynujący świat komputerów Macintosh!Jak wybrać odpowiedni dla siebie model komputera Macintosh? W jaki sposób obsługiwać najnowszy system operacyjny Mac OS Leopard? Jak w pełni wykorzystać możliwości komputera do pracy i zabawy?Zamierzasz kupić komputer marki Apple? A może już go masz i nie wiesz, jak zacząć z niego korzystać? Przeraża Cię perspektywa poznawania zawiłości obsługi tego urządzenia? Niepotrzebnie. Z komputerów Macintosh korzystają codziennie miliony ludzi, a rzesza wielbicieli tej marki w Polsce stale rośnie. Komputery Macintosh uchodzą na świecie najprostsze w obsłudze, a ich użytkownicy to naprawdę nie adepci informatycznej czarnej magii. Po kilku dniach pracy z Macintoshem zrozumiesz, że praca z komputerem może dawać radośći bardzo ułatwiać życie, a nie stanowić pasmo problemów. Jeślichcesz mieć świetny komputer do pracy ze zdjęciami, filmami i grafiką to właśnie Macintosh jest idealny dla Ciebie!Przekonasz się o tym czytając książkę "MacPodrecznik".Jej autor, wykorzystując swoje doświadczenie wykładowcy na kursach komputerowych, przedstawia w niej wszystkietajniki pracy z komputerem Apple. Dowiesz się m.in.jak wybrać zestaw optymalny do Twoich potrzeb i oczekiwań iopanujesz najnowszy system operacyjnyLeopard - wyposażony aż w 300 nowych funkcji w stosunku do jego poprzednich wydań. W książce znajdziesz także o informacje o korzystaniu z pocztyelektronicznej, przeglądarki WWW i nagrywaniu płyt CD i DVD.Zakup komputera Macintosh i optymalny dobór elementów zestawuKorzystanie z klawiatury i myszyInstalacja, użytkowanie i konfigurowanie systemu operacyjnego Leopard Nagrywanie płyt CD i DVDInstalacja i usuwanie aplikacji w systemie Leopard Praca z wieloma pulpitami (Spaces) Programy narzędziowe dostarczane z Leopardem (narzędzie dyskowe, Time Machine ...) Praca z potężnymi gadżetami Dashboard Podłączanie iPoda do iTunes Najciekawsze programy pakietu iLife''08 Współpraca Macintosha z aparatem fotograficznym, kamerą orazz telefonem komórkowymMuzyka, gry i edukacjaPodłączenie komputera do internetuKorzystanie z poczty elektronicznej i przeglądarki Safari Współpraca Mac OS z systemem WindowsTwój obowiązkowy MacPodręcznik!

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. MacPodręcznik Autor: PIOTR WRÓBLEWSKI. Sugerowana cena 37,00 zł.

Data zakończenia 2018-07-17 - cena 10,20 zł MacPodręcznik. Edycja OS X Yosemite Piotr Wróblewski Wydawnictwo: Helion Data wydania: 2015-01-20 Kategoria: Poradniki ISBN: 9788328302372 Liczba stron: 300.

POWIĄZANE KSIĄŻKI