Fototapeta. Wybór opowiadań (książka audio)

Fototapeta. Wybór opowiadań (książka audio) - Michał Witkowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Witkowski
WYMIAR
5,69 MB
NAZWA PLIKU
Fototapeta. Wybór opowiadań (książka audio).pdf
ISBN
2021987997108

OPIS

Fototapeta to najnowszy zbiór opowiadań Michała Witkowskiego, autora bestsellerowego Lubiewa. W pierwszej części Fototapety Witkowski podejmuje temat „kolaboracji z życiem”, cofa się do czasów komunizmu i zastanawia, czym dla dzisiejszego młodego człowieka, który nie „otarł się o historię”, są pojęcia takie jak „kolaboracja”, „ojczyzna”, „miłość” czy „śmierć”.W drugiej części autora interesują nierealne marzenia, kiczowate sny, złudne wyobrażenia, którymi karmi nas kultura masowa. Właśnie dla wszystkich tandetnych strzępków tej kultury, które wałęsają się po naszej podświadomości, Witkowski stosuje określenie „fototapeta”. Jego bohaterom wydaje się, że rzeczywistość, która została im dana, jest gorsza, niż powinna być, że z jakichś względów „miało być inaczej”. Czyta autor.

Wśród dostępnych u nas wzorów fototapet znaleźć można wspaniałe krajobrazy, zdjęcia z najpiękniejszych lasów, sceny sportowe, fotografie cudów architektury czy nawet abstrakcyjne wzory. W sklepie bimago można znaleźć szeroki wybór fototapet na wymiar, które z łatwością dopasujesz do swojej ściany. Nasze fototapety dostępne są w kilku wymiarach, z których najmniejszy to 150 na 115 cm.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Fototapeta to zbiór opowiadań Michała Witkowskiego, autora bestsellerowego Lubiewa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI