Berlitz. Przewodnik. Praca w Irlandii

Berlitz. Przewodnik. Praca w Irlandii - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
Berlitz. Przewodnik. Praca w Irlandii.pdf
ISBN
8413216023137

OPIS

Zielone łąki, owieczki, monumentalne klify i sympatyczni mieszkańcy sączący piwo w tradycyjnych pubach stanowią niewątpliwie niepowtarzalny urok Irlandii, ale to możliwości pracy i zapotrzebowanie na pracowników we wszystkich niemal sektorach gospodarki sprawiają, że coraz więcej osób odwiedza Zieloną Wyspę w poszukiwaniu pracy. Dlatego do wyjazdu warto się dobrze przygotować - na miejscu przyjdzie nam konkurować z wieloma osobami poszukującymi pracy, mieszkania i beneficjantami zasiłków społecznych. Wiedza to nasza karta przetargowa - im lepiej poznamy warunki irlandzkiego rynku pracy, tym nasze szanse w Irlandii są wyższe!

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

Przewodnik PRACA W IRLANDII (262080) - praca zbiorowa - Książka, recenzja, streszczenie Berlitz. Przewodnik PRACA W IRLANDII praca zbiorowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI