Kasyna, oszustwa i szwindle

Kasyna, oszustwa i szwindle - Ralph J. Taylor | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ralph J. Taylor
WYMIAR
7,25 MB
NAZWA PLIKU
Kasyna, oszustwa i szwindle.pdf
ISBN
3700688730306

OPIS

"Niniejsza książka stanowi sumę doświadczeń zgromadzonych podczas długoletniej pracy na rzecz ochrony i zabezpieczania kasyn przed oszustwami i kradzieżami. Mam nadzieję, że udało mi się stworzyć dokładny obraz zarówno typowych, jak i niecodziennych sytuacji, z jakimi mają do czynienia pracownicy kasyn. Dopóki przez kasyna przewijają się duże pieniądze, dopóty będą trafiać się ludzie próbujący wejść w ich posiadanie za pomocą nielegalnych metod. W sławnych kasynach zawsze przytrafiały się - i będą się przytrafiać - wielkie oszustwa. Łapanie pojedynczych oszustów i stawianie ich przed obliczem wymiaru sprawiedliwości bynajmniej nie wpływa odstraszająco na kolejne pokolenia przestępców, wyposażonych w coraz nowocześniejsze urządzenia i coraz wymyślniejsze plany." - Ralph J. Taylor.

Mam nadzieję, że udało mi się stworzyć dokładny obraz zarówno typowych, jak i niecodziennych sytuacji, z jakimi ... ?Niniejsza książka stanowi sumę doświadczeń zgromadzonych podczas długoletniej pracy na rzecz ochrony i zabezpieczania kasyn przed oszustwami i kradzieżami. Mam nadzieję, że udało mi się stworzyć dokładny obraz zarówno typowych, jak i niecodziennych sytuacji, z jakimi mają do czynienia pracownicy kasyn.

Cart Hello Select your address Black Friday Best Sellers Gift Ideas New Releases Electronics Customer Service Home Books Coupons Computers Gift ... Kasyna, oszustwa i szwindle (polish) on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers.

POWIĄZANE KSIĄŻKI