Godzina próby. Opowieści o genach i hormonach w sześciu odsłonach

Godzina próby. Opowieści o genach i hormonach w sześciu odsłonach - Miroslav Sehnal | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Miroslav Sehnal
WYMIAR
10,11 MB
NAZWA PLIKU
Godzina próby. Opowieści o genach i hormonach w sześciu odsłonach.pdf
ISBN
9818837180103

OPIS

Podtytuł książki - "Opowieści o genach i hormonach w sześciu odsłonach" - zdradza, że autorzy skupili się na dwóch delikatnych tematach: miłości oraz stosunków partnerskich. Poszczególne rozdziały łączy wspólny wątek z umiejętnie podsycanym napięciem. Tworzą one czytelniczo atrakcyjną nowelę pełną zwrotów, absurdalnych sytuacji, mistyfikacji oraz ironicznej hiperboli. Gdy już myślimy, że arsenał zaskakujących pomysłów uległ wyczerpaniu, następuje niesamowity finał...

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Informacje o Godzina próby Opowieści o genach i hormonach w - 7651183721 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-04-15 - cena 27,29 zł Godzina próby.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI