Domek nad morzem

Domek nad morzem - Maria Ulatowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Ulatowska
WYMIAR
11,61 MB
NAZWA PLIKU
Domek nad morzem.pdf
ISBN
4891908736351

OPIS

Opowieść o tym, jak spełniają się marzenia, często według innego scenariusza niż ten zaplanowany przez nas samych.Pięćdziesiąt lat życia Ewy i jej przyjaciół obfituje w wydarzenia wspaniałe i dramatyczne. Są narodziny, śmierć, małżeństwa, zdrady, miłości, przyjaźnie, zwątpienia, osobiste tragedie, pragnienia... Warszawa, Bydgoszcz, Trójmiasto - tam dzieje się wszystko. To historia o tym, jak los przejmuje inicjatywę, czasem wystarczy mu tylko pomóc, mocno wierzyć i bardzo chcieć, by wszystko się udało."Domek nad morzem" to moja trzecia książka, ale można powiedzieć, że od niej wszystko się zaczęło. Bo losy pewnej dziewczynki, jej marzenia i dążenie do ich realizacji... coś mi dziwnie przypominają. Gdyby nie było tej dziewczynki, nie byłoby mnie i moich książek. Gdyby nie moje umiłowanie Trójmiasta, a najbardziej - Klifu Orłowskiego; poezji K. I. Gałczyńskiego oraz zwierząt - nie byłoby tej książki.Maria UlatowskaMaria Ulatowska - czyta całe swoje życie - życia bez czytania w ogóle sobie nie wyobraża. Nie przepada za tymi wszystkimi wynalazkami, dzięki którym książkę można czytać... uszami. Książka musi pachnieć farbą drukarską, szeleścić kartkami, kusić okładką. Jak "Sosnowe dziedzictwo" i "Pensjonat Sosnówka". Czytając książki, uwierzyła, że może jej także uda się coś napisać. Spróbowała i udało się.

od morza w pełni wyposażone, zapewniające komfortowe warunki i wysoki standard dla rodzin z dziećmi.. Mały, kameralny kompleks domków letniskowych i nowych apartamentów spełnia ... Pobierowo - NOWE Komfortowe DOMKI z BALI nad morzem - POBIEROWO domki letniskowe i całoroczne w Pobierowie - czynne sezonowo.

Dom na sprzedaż: Charzyno, kołobrzeski, zachodniopomorskie. 2 pokoje; 319 000 zł ; 35 m² ; działka 608 m²; Oferta pośrednika ; Oferta dewelopera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI