Czas przypływu

Czas przypływu - Nancy Thayer | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nancy Thayer
WYMIAR
7,97 MB
NAZWA PLIKU
Czas przypływu.pdf
ISBN
6071420355648

OPIS

Spotkanie po latach ma słodko-gorzki smak, a lato nad oceanem zapowiada się cudownie…Abbie Fox podróżuje po świecie, żyjąc pełnią życia. Dwuletnią sielankę z dala od domu przerywa rozpaczliwa wiadomość od najmłodszej siostry. Lily błaga ją o pilny powrót na wyspę Nantucket, gdzie mieszka z ojcem i Emmą, która popadła w depresję. Na domiar złego, do domku gościnnego wprowadziła się nowa lokatorka, tajemnicza Marina, z całą pewnością czyhająca na serce ich owdowiałego ojca. Dziewczęta muszą ponownie zewrzeć szyki w walce ze wspólnym wrogiem, podobnie jak przed laty, kiedy tragicznie zmarła ich matka.Thayer mistrzowsko oddaje niuanse składające się na historię każdej rodziny. Przypomina o złożoności życia, zachęca do docenienia drobnych codziennych przyjemności dzielonych z najbliższymi."The Miami Herald"Wspaniale napisana książka, czarująca prostotą."The New York Times"Jedna z tych powieści, które zdecydowanie zbyt szybko się kończą."New Haven Register"

To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałbym być w pobliżu, kiedy to się stanie. Płyta „Czas przypływu" ukaże się 10 marca 2014 nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ.

Radio moja miłość play 7. Przyjdź do mnie dziś play 8.

POWIĄZANE KSIĄŻKI