Czarownica z Portobello

Czarownica z Portobello - Paulo Coelho | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulo Coelho
WYMIAR
4,63 MB
NAZWA PLIKU
Czarownica z Portobello.pdf
ISBN
4629014433144

OPIS

Dziewica? Święta? Męczennica? Wariatka?Kim jest Atena? Sierotą porzuconą przez Cygankę w Transylwanii. Dzieckiem zabranym do Bejrutu przez rodziców adopcyjnych. Urzędniczką londyńskiego banku. Wziętą agentką nieruchomości w Dubaju. Kapłanką z Portobello Road. O Atenie opowiadają osoby, które ją znały. Wśród nich jest dziennikarz badający mity o wampirach, aktorka teatralna, której Atena uwiodła narzeczonego, ksiądz, który ochrzcił jej syna, przybrana matka, były mąż i inni. Wspomnienia te – po jej zniknięciu w tajemniczych okolicznościach – spisuje zakochany w Atenie mężczyzna, który pragnie uchwycić prawdę o niej.Jej wielki problem polegał na tym, że była kobietą XXII wieku, której przyszlo żyć w XXI wieku - z czym się zresztą nie kryła. Czy zapłaciła wysoką cenę? Bez wątpienia, ale zapłaciłaby dużo więcej, gdyby tłumiła kipiącą w niej energię. Stałaby się zgorzkniała, sfrustrowana, stale przejmowałaby się owym "co ludzie powiedzą", wciąż powtarzałaby "pozałatwiam to co ważne, a potem pomyślę o realizacji własnych marzeń", ciągle narzekałaby, że "jeszcze nie teraz, bo ciągle stoi coś na przeszkodzie" - Dedeire O`Neill, Znana jako Eda.

1 Andrea McCain, aktorka teatralna; Kapłanką z Portobello Road. O Atenie opowiadają osoby, które ją znały.

Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Czarownica z Portobello BR już od 24,08 zł - od 24,08 zł, porównanie cen w 28 sklepach. Zobacz inne Fantastyka i fantasy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Recenzja książki: Czarownica z Portobello Recenzuje: Sławomir Krempa New Age, pogańskie kulty i skostniałem ,nieludzkie chrześcijaństwo, opanowane przez formalistów, fanatyków, skontrastowane ze „świeżymi" i „naprawdę głębokimi" wierzeniami, których największą zaletą tak naprawdę jest to, że od wyznawców nie wymaga się absolutnie niczego. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators ... Czarownica z Portobello.

POWIĄZANE KSIĄŻKI