101 mitów o seksie

101 mitów o seksie - Zbigniew Wojtasiński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Wojtasiński
WYMIAR
11,86 MB
NAZWA PLIKU
101 mitów o seksie.pdf
ISBN
8902468755211

OPIS

O mitach seksualnych można znaleźć informacje w różnych publikacjach naukowych i popularnonaukowych. Praca Autora im poświęcona zasługuje na uwagę z kilku przyczyn: w całości poświęcona jest mitom seksualnym, analizuje mity tradycyjne jak i powstałe niedawno, opiera się na wynikach najnowszych badań naukowych, napisana jest interesująco i z dużą kulturą – co w przypadku seksualności szczególnie jest istotne. Sądzę, że dla wielu czytelników stanie się ona źródłem uświadomienia seksualnego, poprawy jakości życia seksualnego, relacji partnerskich i między płciami. Już nieraz miałem okazję przekonać się w mojej praktyce terapeutycznej, jak lektura wartościowej książki może pomóc w rozwiązaniu problemów w życiu seksualnym i relacjach między partnerami.Nie będzie przesadą stwierdzenie, że u prawie 50 proc. pacjentów mających zaburzenia seksualne na tle psychogennym – przyczyną były mity seksualne. Książka Autora może mieć zatem również walory terapeutyczne.Prof. Zbigniew Lew-Starowicz

Czy można się zakochać, spoglądając komuś głęboko w oczy? Czy orgazm zwiększa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Czy miłość może zabić pożądanie? O co chodzi z tym "seksem na zgodę" i co kobieta może... 101 mitów o seksie book. Read reviews from world's largest community for readers.

Codzienne afirmacje. Rozmyślania dla dorosłych dzieci; Toksyczny wstyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI