Kocham Polskę. Historia Polski dla naszych dzieci

Kocham Polskę. Historia Polski dla naszych dzieci - Joanna i Jarosław Szarkowie | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna i Jarosław Szarkowie
WYMIAR
4,99 MB
NAZWA PLIKU
Kocham Polskę. Historia Polski dla naszych dzieci.pdf
ISBN
1174998983995

OPIS

"Kocham Polskę. Historia Polski dla naszych dzieci" to zaproszenie dzieci i rodziców do domowej, rodzinnej przygody z historią, tradycją, dziejami i bohaterami narodowymi. Pragnieniem autorów i wydawcy jest, by książka ta nie tylko dostarczyła naszym dzieciom konkretnej wiedzy, o którą - niestety - coraz trudniej gdzie indziej, ale zaszczepiła w nich zalążki miłości do swojego kraju, szacunku do Ojczyzny i jej bohaterów oraz świadomości i poczucia dumy z bycia Polakiem.Jesteśmy przekonani o ogromnej wychowawczej wartości pielęgnowania w naszych dzieciach pamięci historycznej i miłości do Ojczyzny. Wierzymy, że oddajemy w ręce rodziców i dzieci najlepszy elementarz służący temu celowi. Gorąco zachęcamy do korzystania z niego.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Kocham Polskę. Historia Polski dla naszych dzieci już od 19,79 zł - od 19,79 zł, porównanie cen w 9 sklepach.

Historia Polski dla naszych dzieci" to zaproszenie dzieci i rodziców do domowej, rodzinnej przygody z historią, tradycją, dziejami i bohaterami narodowymi. Kup teraz na Allegro.pl za 29,50 zł - KOCHAM POLSKĘ HISTORIA POLSKI DLA NASZYCH DZIECI z miasta Gliwice . Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI