Gotowanie jest sexy

Gotowanie jest sexy - Magdalena Tymicka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Tymicka
WYMIAR
5,50 MB
NAZWA PLIKU
Gotowanie jest sexy.pdf
ISBN
1557596276644

OPIS

Jak (z przytupem) rozpocząć nowe życie?Jak poskromić teściową? Zagrać wrednej koleżance na nosie i poradzić sobie z włoskim kochankiem? Tego wszystkiego dowiecie się z pełnej humoru i pysznego jedzenia powieści kulinarnej!" życiowe, pełne humoru anegdoty z życia bohaterek" scrapbookowy(unikatowy)styl książki; piękna grafika, klimatyczne zdjęcia" zbiór oryginalnych, pysznych i prostych przepisów z całego świata" (cenne) ciekawostki kulinarne i lifestylow"Gotowanie jest sexy" to historie trzech przyjaciółek. Każda z nich jest inna. Karolka - freelancerka, hipsterka z głową w chmurach. Marzą jej się dalekie podróże. Lubi gotować i robi to z pasją. Z kolei Dorka haruje w korpo, bo śni o luksusach. Wiecznie goni za miłością swojego życia i szpilkami od Zanottiego.Wreszcie Andżi - romantyczna Matka Polka. Tęskni za życiem na wysokich obrotach, ale jest rozdarta między domem a karierą. Wciąż boryka się z typowymi problemami przeciętnej kobiety: żony, matki i kochanki."Gotowanie jest sexy" to także zbiór oryginalnych, pysznych i prostych przepisów na każdą okazję i kieszeń. To książka nie tylko pełna informacji, ale i pięknie opracowana graficznie. Wykorzystuje technikę scrapbookową, która pozwala przekazać wiele dodatkowych informacji, ciekawostek kulinarnych i żartów, odzwierciedlając sposób, w jaki myślą współczesne kobiety. Każdy rozdział jest inny, na każdej stronie czeka coś nowego. Takiej książki jeszcze nie było. Ta książka to rozkosz, nie tylko dla podniebienia ale i dla oczu.

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

Każdy rozdział jest inny, na każdej stronie ... Dlaczego gotowanie jest sexy? Badania naukowe wskazują, że postrzeganie jedzenia przez kobiety i mężczyzn się różni. Zwłaszcza jeżeli chodzi o tak zwane „wygodne czy łatwe jedzenie".

POWIĄZANE KSIĄŻKI