Pół życia

Pół życia - Mats Strandberg | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mats Strandberg
WYMIAR
10,18 MB
NAZWA PLIKU
Pół życia.pdf
ISBN
8790670089213

OPIS

Jessica nie może przestać myśleć o miłości swojego życia, Jakobie. Dlaczego zniknął tak nagle, bez wyjaśnień, zostawiając tylko króciutki list? „Przepraszam. Nie mogę powiedzieć dlaczego. Nie szukaj mnie. Nie nienawidź”. Nie daje jej to spokoju. Mimo sukcesów w pracy, nie potrafi cieszyć się życiem. Mijają lata, Jessica zawiera nowe przyjaźnie, buduje nowe związki. Ale nie może zapomnieć o Jakobie.Kiedy umiera jej babcia Viola, Jessica musi oderwać się od własnych problemów. Postanawia spędzić kilka miesięcy w domu Violi na południu Szwecji. Babcia pozostawiła po sobie pamiętnik, w którym opisała swoje życie w latach pięćdziesiątych w Szwecji oraz dramatyczne wydarzenia, które zmusiły ją do dokonania wyborów mających wpływ na całą rodzinę. Jessica uświadamia sobie, że zarówno babcia, jak i ona sama, nigdy nie żyły pełnią życia.Pół życia jest powieścią o miłości, tajemnicach i kłamstwach. Mats Strandberg kreśli fascynującą podróż w czasie i przestrzeni. Poznajemy dawną Szwecję, w której stereotypy i konwencje zmuszały ludzi do podejmowania tragicznych decyzji. I teraźniejszość, która ma wprawdzie zupełnie inne oblicze, jednak wiele osób nadal boi się być sobą. Połączenie tych dwóch światów będzie miało niespodziewane konsekwencje dla Jessiki oraz dla tych, których kocha.Pół życia trafia prosto w serce. Wyjątkowa historia miłosna, saga rodzinna i czerwona nić tajemnicy zostały splecione razem, tworząc powieść, której nie sposób się oprzeć.Camilla LäckbergMats Strandberg, jest współautorem trylogii dla młodzieży Engelsfors, którą tworzą Krąg, Ogień i Klucz, ten ostatni został nominowany do Augustpriset i na jego podstawie powstał doskonale przyjęty film. Jest także autorem znakomicie przyjętego horroru Przeklęty prom, który w 2017 roku ukazał się nakładem wydawnictwa Marginesy.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Informacje o Strandberg Mats - Pół życia - 7623801761 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-05-29 - cena 13,91 zł Pół życia.

Uwielbiałem wcielać się w rolę bohatera, walczyć z potworami, wykonywać ciekawe questy i przemierzać magiczne światy a wszystko to doprawiałem ciepłym dresem ... Pół życia Książka już od 19,81 zł - od 19,81 zł, porównanie cen w 20 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Informacje o Strandberg Mats - Pół życia - 7623801761 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI