Dominikana. Wakacje na walizkach

Dominikana. Wakacje na walizkach - Christopher Baker | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christopher Baker
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Dominikana. Wakacje na walizkach.pdf
ISBN
9274152783810

OPIS

Dominikana to tropikalny raj z pełną wigoru łacińską duszą. Są tu szmaragdowe doliny, butelkowozielone góry, aksamitne piaski i wody we wszelkich odcieniach błękitu. Cały kraj obfituje w niezwykłe pejzaże - od suchych jak pieprz kotlin i usianych kaktusami półpustyń po wilgotne lasy mgliste, a ich ukoronowaniem jest Kordyliera Środkowa. Niezwykłe zwierzęta żyją w sąsiedztwie zabytkowych fortec i jaskiń z symboliczną sztuką Taínów. Na soczyście zielonych polach uprawia się gatunki tytoniu i kawy zaliczane do najlepszych na świecie, a z trzciny cukrowej wyrabia się doskonałe rumy. W miejscowej kuchni dominują proste domowe potrawy, smażone i bez nadmiaru przypraw. Na ulicach i w klubach królują dźwięki szybkiego jazzującego merengue i melancholijnej bachaty. Amatorom aktywnego wypoczynku Dominikana oferuje centrum ekstremalnych sportów wodnych, szlaki prowadzące na wierzchołek Pico Duarte, światowej klasy pola golfowe, górskie spływy czy nurkowanie z akwalungiem.Jeśli lubisz życie na walizkach, spędź wakacje, podróżując po Dominikanie.Rozsmakuj się w comida criollo i sprawdź, co serwują przydrożne guaraperíe. Zwiedź kipiącą klejnotami architektury Zona Colonial i daj się porwać la vida loca w nocnych klubach Santo Domingo. Dowiedz się, dlaczego baseball jest tak ważny dla dominikańskich chłopców oraz jak powstaje mityczna mamajuana.

W regionie Punta Cana odkryjesz jedne z najpiękniejszych plaż na ... w Księgarni Internetowej PWN. ️ Wszystkie książki i multimedia z serii WAKACJE NA WALIZKACH w atrakcyjnych cenach.

Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie Dominikana ma najczystsze plaże na Karaibach Ameryka Północna i Karaiby , Ciekawostki - 11 listopada, 2013 Najwięcej plaż z Błękitną Flagą w regionie Karaibów znajdziemy w Republice Dominikany. Rainbow z wielką radością ogłasza świąteczną niespodziankę. Już w drugi dzień Świąt pierwsi Klienci polecą na egzotyczne wakacje na Dominikanę bez przesiadek, super komfortowym Boeingiem 787 Dreamliner.

POWIĄZANE KSIĄŻKI