Pamiętnik nastolatki 5

Pamiętnik nastolatki 5 - Beata Andrzejczuk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Andrzejczuk
WYMIAR
8,38 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętnik nastolatki 5.pdf
ISBN
3833893982937

OPIS

Kochani! Pasmo nieszczęść! Świat mi się rozpada! Wszystko mnie denerwuje! Straciłam miłość mojego życia! Liczyłam, że Maksym wróci ze Stanów po wakacjach. Na dodatek Blanka znalazła sobie nową przyjaciółkę. Wszyscy mnie opuścili... Ale los bywa przewrotny. Po burzy zawsze wychodzi słońce. A moje zabłysło jakże jasno i promiennie...Mam dla Was jeszcze jedną ważną informację. W końcu przyszedł ten upragniony, dawno wyczekiwany dzień... Skończyłam 18 lat. Nareszcie! Wreszcie jestem dorosła. Świat leży u mych stóp. Tylko co z tego? Czy pojawią się przede mną nowemożliwości? Czy będę umiała dokonywać właściwych wyborów? Czy młodzieńcza miłość jest tą na całe życie?

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pamiętnik nastolatki 5 już od 13,54 zł - od 13,54 zł, porównanie cen w 4 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Pamiętnik nastolatki 5 (E-book) - Ceny już od 15,52 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 6 sklepach.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r "Pamiętnik nastolatki 5" to już piąty tom pamiętnika Natalii. W tej części bohaterka kończy osiemnaście lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI