Nie możesz spocząć

Nie możesz spocząć - Alessandro Pronzato | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alessandro Pronzato
WYMIAR
5,95 MB
NAZWA PLIKU
Nie możesz spocząć.pdf
ISBN
6369357046615

OPIS

Alessandro Pronzato w charakterystycznym dla siebie stylu przedstawia sylwetkę o. Franciszka Marii Jordana, założyciela salwatorianów, nie ograniczając się do jałowego życiorysu, ale kreśląc portret tego wybitnego kapłana z różnych perspektyw. Można więc poznać zarówno jego słabe, jak i mocne strony, jego słabości i jego siłę. Ojciec Franciszek, jaki wyłania się na kartach tej publikacji, jest osobą żywą, "z krwi i kości", zawładniętą pragnieniem "przejęcia ognia" od Jezusa, który - zgodnie z pięknym ewangelicznym obrazem - przyszedł rzucić go na ziemię. Wydobywając z "Dziennika duchowego" o. Jordana najcenniejsze skarby, A. Pronzato maluje przekonująco obraz jego duchowych zmagań, a zarazem wskazuje drogę każdemu, kto chciałby w chrześcijańskim duchu iść jego śladem.Celna synteza duchowości o. Jordana, odpowiednia jest zarówno dla początkujących, jak i dla znawców tematu.

Musimy skoncentrować się na następnych spotkaniach - podkreślił Jakub Zabłocki, który dołożył swoją cegiełkę do sukcesu w starciu z mistrzem Polski, choć nie wystąpił na swojej nominalnej pozycji, czyli na libero, a pojawił się na boisku w ... Wierzę, że wysłaliśmy ważny sygnał dla zwiększenia bezpieczeństwa obywateli i środowiska naturalnego, ale nie możemy spocząć na laurach. Manau, kad mes šiandien pasiuntėme svarbų signalą siekiant didesnės žmonių ir aplinkos apsaugos, tačiau negalimą užmigti ant laurų . Nie chcę powiedzieć, że tańczysz źle, ale nie możesz spocząć na laurach.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Nie możesz spocząć - Alessandro Pronzato - opis książki: Alessandro Pronzato w charakterystycznym dla siebie stylu przedstawia sylwetkę o. Franciszka Marii Jordana założyciela salwatorianów nie ograniczając się do jałowego życiorysu ale kreśląc portret tego wybitnego kapłana z różnych perspektyw. Alessandro Pronzato w charakterystycznym dla siebie stylu przedstawia sylwetkę o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI