Autoportret z Lisiczką

Autoportret z Lisiczką - Marta Fox | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Fox
WYMIAR
4,3 MB
NAZWA PLIKU
Autoportret z Lisiczką.pdf
ISBN
1828080944913

OPIS

„Autoportret z Lisiczką" to labiryntowy dialog między Martą Fox a Martą Lisiczką, którego motywem przewodnim kreacja autorska.Zbliżanie się fikcji i rzeczywistości. Jest jak kolaż, składa się z różnych elementów ujętych w ramy subtelnej kompozycji. Każdy jest niezbędny, każdy na właściwym miejscu.Rozdział o Zofii Chądzyńskiej sąsiaduje z pisaniem o spotkaniach autorskich. Refleksje na temat poglądów Oriany Fallaci z rozmową z wnukiem. Opowiadanie z wierszem. Książka skłania do poszukiwań literackich. Do odkrycia na nowo fam, nadziei i kronopiów, labiryntu Borgesa i radości bycia Czytelnikiem.

Data zakończenia 2018-06-25 - cena 28,72 zł Autoportret z Lisiczką Autor: Marta Fox format: 13,5x21 cm oprawa: oprawa: broszurowa rok wydania: 2013 liczba stron: 432 Autoportret z Lisiczką` to labiryntowy dialog między Martą Fox a Martą Lisiczką, którego motywem przewodnim kreacja autorska. Zbliżanie się fikcji i rzeczywistości.

Jest jak kolaż, składa się z różnych elementów ujętych w ramy subtelnej kompozycji. Każd „Autoportret z Lisiczką" to labiryntowy dialog między Martą Fox a Martą Lisiczką, którego motywem przewodnim jest kreacja autorska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI