Windows 8 PL. Ćwiczenia praktyczne

Windows 8 PL. Ćwiczenia praktyczne - Danuta Mendrala | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danuta Mendrala
WYMIAR
7,67 MB
NAZWA PLIKU
Windows 8 PL. Ćwiczenia praktyczne.pdf
ISBN
9812892815232

OPIS

Poczuj potężną moc Windows 8 PL!Windows 8 dzieli użytkowników na dwie skrajne frakcje. Jedni są zachwyceni prostotą i możliwościami nowego systemu, inni z kolei zgrzytają zębami ze złości, gdy tylko próbują znaleźć jakieś punkty wspólne z poprzednimi wersjami. Wszystko dlatego, że firma z Redmond tym razem zaprezentowała coś autentycznie nowatorskiego. Windows 8 nie ma na przykład menu Start, tylko wzorowany na systemie Windows Phone ekran startowy. Nowy system operacyjny może być stosowany na różnych urządzeniach (komputerach, tabletach itp.), także tych, których obsługa opiera się na wykorzystaniu ekranów dotykowych. Ma być znacznie bezpieczniejszy i w pełni kompatybilny z Windows 7. Czas to sprawdzić!Jeśli chcesz bez większego stresu przekonać się, jakie możliwości oferuje nowa wersja systemu Microsoftu, najlepiej będzie zacząć naukę z tą książką. Pozwoli Ci ona poznać w praktyce wszystkie najważniejsze funkcje Windows 8, od momentu instalacji po kwestie związane z połączeniami sieciowymi. Dowiesz się, jak pracować z paskiem zadań, zarządzać plikami i wykonywać na nich różne operacje czy wykorzystywać dołączone do systemu aplikacje. Zorientujesz się, gdzie szukać wskaźników wydajności systemu i jak go resetować. Wypróbuj Windows 8 PL i dołącz do grona zachwyconych użytkowników!Instalacja i aktualizacja Nowy interfejs Windows 8 Klasyczny interfejs użytkownika Zarządzanie systemem i rozwiązywanie typowych problemów Biblioteki, pliki i foldery SiećWyprzedź innych i opanuj Windows 8 PL!

Ćwiczenia praktyczne 978-83-246-7897-6 Cena Brutto: 24.90 Cena netto: 23.71. Ilość: Wersja: ...

Zobacz inne E-informatyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Windows 8 PL Ćwiczenia praktyczne Danuta Mendrala. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Windows 8.1 PL.

POWIĄZANE KSIĄŻKI